Вже цілий тиждень цілий український футбольний світ не находить собі місця і тіко то і робить же намагається докопатись до істини в темній справі червоної картки для гравця Карпат Семіра Штіліча. Шо такого вповів Штіліч пану Швецову, же той так ся взлостив і вигнав яндруса з поля? І як пан Швецов допетрав шо йому повів Штіліч, якшо той не говорить ні українською ні російською?

Насправді відповідь проста як двері при тому такі які самі ся розсувають! Правда є така, же пан Швецов знає босняцьку! То є одна з його хороших рис – він є неабияким поліглотом! Може він не завжди вміє розрізнити руку і голову, шо було помічено за ним минулого року в матчі Севастополь – Металург Запоріжжя, ну то трудно, з анатомією має проблєми, але з мовами в нього всьо перша кляса! Справжній інтєліґент!

Ну і тепер, коли ми знаєм, же пан Швецов знає босняцьку, а до того ше певні сербську і хорватську, тобто всі державні мови Боснії і Герцоговини, то абсолютно ясно, же Штіліч не міг вповісти просто “шта je”, як він то запевняє в інтерв’ю, бо за таке справедливий пан Швецов ніц би не зробив. А отже Семір є ще й безсоромним брехуном і дискваліфікацію йому тре тіко збільшити! Аби знав як тут словами ся розкидати! Певно крикнув шось на кшталт “јеби се ти” і думав же то му з рук зійде. А нє, в Україні на роботу судді беруть тіко поліглотів, бо віднедавна того вимагає законодавство!