– Пане Зеню, а чулисти, же Артемка помилували? Повідают, же Федя перепросив, вони залагодили всі питання досягли компромісу і вйо – вже завтра наш волиняка буде ся тренував з основою.
– Та чув, пане Стефцю, ясне діло же чув, – відповів пан Зеник, – і повім Вам же дуже мене то тішить, бо якось воно не так без Артема. То з їдного боку. А з іншого то мене тота новина фест розмішила.

– А бо то чого? – примружив ока пан Стефцьо.

– Ну а як? – здивувався пан Зеник. – А ви пригадайте си, як то всьо ся зачинало. Пан Димінський запропонував Федецькому контракт, а Артем повів же підписувати не буде, ну презес і відправив го на виправні робити до дубля. І тоді ся зачала та вся катавасія з офіційними позиціями Карпат, пунктами договорів, коментарями Федецького старшого і мовчанкою Шахтаря. Говорили багато, часом протилежні речі, але в одному ся сходили, Артем сидів в дублі бо не хтів підписувати контракт, а футболіста на 3 місяці Карпатам не тре, ліпше свого Стефка награвати будуть. Більше ніц кримінального за хлопом замічено не було. Мало того, він, коли тіко міг, запевняв же готовий працювати і грати за основу, відпрацьовувати контракт по повній. Було так? Було. А шо є зараз? А ніц ся не змінило. Федецький нову угоду так і не підписав і через три місяці пошпацерує назад в Юзівку. То шо то за компроміс такий, якого досягли? За шо перепрошував Артем? Шо ся стало, же раптом хлопу знову дали грати?

– Та як шо, пане Зеню, чи Ви може сліпий і двох остатніх ігор Карпат не виділи? В дупі ми, пане Зеню, в дупі. Думав собі Петро Петрович же піде як по маслу в другому колі, же будемо тлумити всіх на квасне ябко, а воно бачите як вийшло… А ше Стефко в свої ворота ввігнав бальона, та й взагалі ту остатню гру відіграв ніби мав грипу і кості му ломило… От і згадали про Артемка.

– Та власне, пане Стефцю, і я ж до того веду! Але пувічте мені, кому потрібен був той весь цирк? Нашо нам то всьо показують так ніби Артем, паскудне дитя, напакостив, постояв в куті на гречці, зрозумів свої помилки і пішов ся вибачати. Наказували за контракт а вибачили за шось друге? Перед ким вони ото випендрюються?

– Ой, пане Зеню, і так Вам зле і так не добре. Ви мені скажіть таке – чи то є зле же Федецький знову буде бігав по правому краї?

– То є, пане Стефцю, просто люкс!

– Ну то і шо Ви си іншим голову будете мастили?

– А й то правда, – усміхнувся пан Зеник і замислено прикурив цигарку.